Korduma kippuvad küsimused

Kui kaua olete tegutsenud?

Oleme tegutsenud aastast 2015. Tänaseks oleme kogunud hulga kogemusi ja teadmisi, mille tulemusena oleme arendanud ja jätkuvalt arendame oma pakutavaid tooteid veel paremaks. Töötame iga päev selle nimel, et klient saaks parima kogemuse ning oleks oma ostuga rahul ka pärast kümne aasta möödumist.

Kas teie tooted kestavad igavesti?

Julgeme täna väita, et meie tooted kestavad aastakümneid. Puitplastkomposiit on selliselt välja töötatud, et antud materjalist tooteid ei oleks vajadus enam välja vahetada.

Teie materjal on taaskasutatav, aga kas ka tooraine on tehtud taaskasutatud materjalist?

Meie toodetes kasutatav puit ning plastik on suurel määral taaskasutatud. Teeme täna iga päev samme selles suunas, et jätaksime endast maha rohelisema jalajälje.

Mul jäi pärast teie toodete paigaldamist üle juppe. Mida nendega teha?

Suurima heameelega ootame järelejäänud juppe meile tagasi. Meil on olemas vahendid, et jäägid ümbertöödelda ning uueks tooteks muuta. Nii saame anda oma panuse puhtama keskkonna loomisesse.

Olen kuulnud, et puitkomposiit hakkab soojaga ebameeldivalt lõhnama, kas ka teie toode?

Meie tooted ei erita erinevaid lõhnasid. Samuti ei pea muretsema, et soojaga hakkaks lauast eralduma tervisele kahjulikke ühendeid.

Kui ostan puitplasti, kas siis ei teki lauale ühtegi kriipsu ega kraapsu?

Maailmas on olemas vähe selliseid materjale, millele ükski kriips ega kraaps peale ei jää. Ka meie materjalile jäävad piisavalt tugeval surumisel jäljed, aga selle pärast ei tasu muretseda. Piisava päikese korral ühtlustab päike tekkinud kriipsud ja kraapsud lauaga ühte tooni ning mõne aja möödudes ei pruugi neid enam isegi  märgata.

Kas teie toode läheb päikesega kuumaks?

Füüsikalistest seadustest tulenevalt on ikka nii, et tume neelab rohkem talle peale langevat valgust kui hele, ning seejuures ei oma tähtsust, kas tegemist on puitplasti või tavalise puiduga. Kuna meie tooted sisaldavad ka 30% ulatuses plastikut, siis tõesti lähevad need suvel pisut kuumemaks kui läheb täispuit.

Kui palju pleegib puitplastist laud päikese käes, kas tuleks igal aastal tooniva õliga üle teha?

Enamik meie pakutavatest toonidest hoiavad kenasti oma värvi. Siiski on meie valikus hall, mis läheb päikesega silmnähtavalt pastelsemaks. Piisava päikese korral toimub see protsess aga üsna kiiresti ja ühtlaselt – mõne nädala möödudes on laud võtnud ka oma lõpliku värvuse ning sellest edasi enam värv heledamaks ei pleegi. 

Pakute paigalduseks ka plastklambrit, kas selle vastupidavus on võrreldav metallklambriga?

Meie valikusse kuuluv plastklamber on arendatud kõrgetele standarditele vastavalt. Plastklamber sobib kasutamiseks meie Light-profiilile ning te ei pea muretsema selle vastupidavuse pärast. Julgeme lubada, et see peab samamoodi vastu kui metallklamber. 

Kas ka teie käest saab tellida pikemaid laudu kui 4,2 m?

Hetkel on meie käest võimalus tellida Light-profiili pikemana kui 4200 mm. Antud profiili on meil võimalik toota maksimaalselt 6000 mm pikkusena. Erimõõdu tellimiseks tuleks võtta ühendust müügispetsialistiga, kes annab täpsema ülevaate erimõõdu tellimiseks.

Kas puitplast mängib vastavalt ilmale samamoodi nagu puit?

Puitplast reageerib välistele tingimustele teisiti kui puit. Üks olulisemaid erinevusi on see, et puitplastil toimub pikipaisumine. See tähendab seda, et lauale tuleb paigaldades jätta otstesse ruumi venida. Täpsemalt oleme seda kirjeldanud meie paigaldusjuhendis. Paigaldujuhendid on leitavad siit.

0