Terrassid

OneWoodi puitplastist (WPC) terrassilaudade koostis on välja töötatud põhjamaises kliimas kasutamiseks, mis toob esile nii puidu kui ka plasti parimad omadused: pikaajalise kestvuse, puidu loomuliku ilu ja lihtsa hoolduse (ei vaja õlitamist ega värvimist). Lisaks on toodetele tehtud libisemisvastane pinnatöötlus, mis muudab terrassi kasutamise ohutuks ka märja ilmaga.

Onewoodi terrassilaudade valikus on laudu kolme profiiliga: Light, Nordic ja Strong. Igal profiilil on oma erisused ja omadustest tulenevad kasutusalad, nii et iga klient leiab endale sobiva vastavalt enda vajadustele. 

Terrassilaudade standardpikkus on 4,2 m. Eritellimusel on võimalik toota ka muid pikkusi vahemikus 1,5–4,2 m. Eripikkusega laudadele rakendub lisatasu 10%.

Terrassilaudade tulepüsivusklass on Cfl-s1, aga vajadusel on võimalik on toota ka tulepüsivusklassiga Bfl-s1 (Küsi lisa!).

TERRASSILAUAD

ELEGANT-profiil

ELEGANT on uue põlvkonna laiamõõtmeline õõnesprofiil. Kaitsekiht hoiab eemale mustuse imbumise laua pooridesse. Tagatud on eriti lihtne hooldus ja pikk eluiga. Saab kasutada kahepoolselt ja laua pooled eri toonides. Sobib kasutamiseks üldkasutatavatel aladel ja kõikjal, kus hinnatakse kestvust, ilu ja mugavust.

LIGHT-profiil

LIGHT on kahepoolselt kasutatav õõnesprofiil, millel on hea tugevuse ja kaalu suhe ning mis teeb LIGHT-profiilist enim kasutatava terrassilaua meie valikus. Pinnatöötlusteks on sooneline harjatud pind. Kasutusalad: terrassid, rõdud, õueteed, lehtlad jne.

NORDIC-profiil

NORDIC on lainelise kujuga täisprofiil. Pinnatöötluseks on põhjamaiselt elegantne ja reljeefne puidumuster. Omadustelt sobib kasutamiseks nii üldkasutatavatel aladele kui ka nõudlikule erakliendile. 

STRONG-profiil

STRONG on kahepoolselt kasutatav täisprofiil. Pinnatöötlusteks on ühel poolel põhjamaiselt elegantne reljeefne puidumuster ja teisel poolel on sile harjatud pind. Omadused on sobivaimad üldkasutatavatele aladele: hotellide ja munitsipaalhoonete väliterrassid, õueteed, väliskohvikud, kaubanduspinnad, sadamad jne.

Servalaud LIGHT

LIGHT-profiiiga terrassi alustamiseks või servamiseks mõeldud laud. Üks serv on sirge, sobib ideaalselt esimeseks ja viimaseks terrassilauaks.

Servalaud NORDIC

Servalaud Nordic sobib terassidele, mis on kaetud terrassilauaga Nordic. Põhjamaiselt elegantse puidumustriga.

Servalaud STRONG

STRONG-profiiliga servalauad on mõeldud terrassiservade katmiseks.

TARVIKUD

Aluslatt

LIGHT-profiilist aluslatt, mõeldud terrassilaudade alla.

Otsakork

Otsakork LIGHT-profiilist terrassilauale.

Nurgaliist

Nurgaliist on mõeldud terrassinurkade katmiseks, tagab terrassi korrektse välimuse.

Alustusklamber

Roostevabast terasest alustusklamber terrassilaudade paigaldamiseks.

Kinnitusklamber, metall

Roostevabast terasest kinnitusklamber terrassilaudade kinnitamiseks.

Kinnitusklamber, plast

Plastist kinnitusklamber terrassilaudade kinnitamiseks.

  • 100% taaskasutatav
  • Libisemisvastane pinnatöötlus
  • Ei vaja värvimist ega õlitamist
  • Pinnuvaba
  • Toodetud põhjamaise kliima jaoks
  • Ilmastikukindel
  • Puidutoode
  • Lihtne paigaldada
0